Fotografės Kaune kontaktai

Apie mane

Telefonas: +370 674 40229
E-mail: info@karolesa.lt

Dažnai klientai manęs klausia ar fotografija yra mano pagrindinė veikla? Taip, tai yra mano vienintelis darbas, kurį be galo myliu ir kuriam atiduodu 100% savęs. Visada būnu su šypsena, esu laisvai bendraujanti ir nuo vaikystės randu bendrą kalbą su įvairaus amžiaus žmonėmis.

Keletą kartų iš mokymų lektorių esu išgirdusi komentarą, jog reikia išsirinkti vieną fotografavimo sritį ir tik joje dirbti. Dėl šios priežasties ne vienus metus save kankinau ir vis sprendžiau kuri sritis man tinka labiausiai – ar vestuvės, ar krikštynos, o galbūt mažyliai? Visgi galiausiai nustojau apie tai galvot, nes nusprendžiau daryti tai, ką mėgstu labiausiai – fotografuoti ir vestuves, ir krikštynas, ir šeimas, ir vaikus. Tad mano fotografavimo sritis yra žmogus ir visos šventės susijusios su Jumis.

Esu miela, o atrašinėdama į laiškus dažnai įterpiu mažybinius žodelius. Šiuos žodelius naudoju ne todėl, kad tai daryčiau specialiai, tiesiog tokia esu. Taip bendrauju su draugais, taip noriu bendrauti ir su klientais.

Manau fotosesija yra pramoga, o ne prievolė. Ir nesvarbu ar tai vestuvių fotosesija ar šeimos – visiems turėtų būti gera ir malonu, o nuotraukos – tai atsiminimas, atspindintis jus, kokie esate. Nesuvaidinti, natūralūs.

Jeigu vaikutis fotosesijos metu nori bėgioti – tegul bėgioja. Gaudysiu jį bėgantį ir tai atspindės koks jis yra, jo charakterį bei kuomet prabėgus ne vieniems metams žiūrėsite į nuotraukas darytas vaikystėje, matysite koks jis buvo iš tiesų.

Jeigu pora vietoje bučkio duoda „žaibą” – tai taip darykite ir fotosesijoje. Jeigu nešiojate kedus – tai nesiskolinkite iš draugės aukštakulnių fotosesijai 🙂

Būkite savimi. Esate kuklūs – būkite kuklūs, esate pašėlę – tai ir fotosesijoje tai parodykite 🙂 O aš visais atvejais pasistengsiu kuo geriau įamžinti Jūsų emocijas ir niekada nesijaudinkite prieš atvykdami pas mane, nes jūsų lauks draugė, su kuria, jeigu tik būsite noriai nusiteikę, gerai praleisite laiką kartu 🙂

Dovanų kuponas ir kiti aksesuarai

Puiki idėja dovanai – fotosesija. Tai dovana, kurios gavėjas galės pasirinkti iš įvairaus pobūdžio fotosesijų (asmeninių, šeimos, nėščiųjų, mažylių bei kitų).

Dovanų kuponas galioja vienos valandos trukmės fotosesijai studijoje arba gamtoje Kaune, po kurios per 45 dienas atsiunčiamos 25 retušuotas nuotraukas. Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo dienos.

Kiti aksesuarai, kuriuos galite įsigyti:

Daugiau aksesuarų galite apžiūrėti paspaudę žemiau esantį mygtuką

Fotostudija, kurioje fotografuoju

Fotografuoju jaukioje studijoje Kaune, adresu Raudondvario pl. 164. Studijoje yra įvairių dekoracijų, baldų bei skirtingų fonų, tad galėsime įgyvendinti įvairiausias idėjas.

CozyStudio – fotostudija Kaune

Susisiekite su manimi

Telefonas: +370 674 40229
E-mail: info@karolesa.lt